ESET získal
další dvě ocenění Virus Bulletin, uspěl i v testu AV-Comparatives
 

ESET získal další dvě ocenění Virus Bulletin, uspěl i v testu AV‑Comparatives

Produkty ESET bodovaly ve srovnávacích testech bezpečnostních řešení pro SUSE Linux Enterprise Server a pro Windows 8.1 Pro 64-bit. Celkem získaly bezpečnostní produkty ESET v testech Virus Bulletinu již 97 ocenění VB100. Uspěl však i nástroj ESET Cyber Security Pro, který dosáhl maximálního bodového zisku v testech ochrany proti malware na operačním systému OS X. Stoprocentní spolehlivost potvrdila nezávislá analytická společnost AV-Comparatives.

 
  VB-100   AV-Comparatives  
 
Blíží se nové
ESET Tech Days, přihlašte se!
 

Blíží se nové ESET Tech Days, přihlašte se!

Aktuálně se můžete přihlásit na 4 semináře v Čeladné (20. září), Hradci Králové (26. září), Českých Budějovicích (25. října) a Brně (27. října). Veškeré podrobnosti najdete na partnerské zóně v sekci Marketing > ESET Tech Days.

 
  Přejít na stránku ESET Tech Days  
 
Dárek za
věrnost
 

Dárek za věrnost

Jak jsme již v průběhu srpna informovali, toto pondělí 11. září spouštíme naši věrnostní akci Dárek za věrnost. Detail akce naleznete na partnerské zóně.

 
  Více informací  
 
Souhrnné
informace o akci 3za2
 

Souhrnné informace o akci 3za2

O akci 3za2 jsme vás sice informovali v samostatném e-mailu, ale opakování je matka moudrosti. Kompletní informace o nabídce, která představuje jedinečnou příležitost pro vaše zákazníky, najdete v samostatné zprávě na partnerské zóně.

 
  Zobrazit zprávu  
 
Video o verzi 10
 

Video o verzi 10

Pokud si potřebujete ujasnit, jaké nové funkce jsou v poslední verzi produktů pro domácnosti, podívejte se na video, kterým provádí Petr Šnajdr.

 
  Přehrát video  
 
Malware Danger v
Česku nepolevuje
 

Hrozby za srpen: Malware Danger v Česku nepolevuje

Začátek nového školního roku provází silná kampaň využívající škodlivého kódu Danger, který se šíří prostřednictvím příloh e-mailových zpráv. Během druhého prázdninového měsíce představoval malware, který je detekován jako JS/Danger.ScriptAttachment, 45 procent všech detekcí škodlivých kampaní, jež zachytila antivirová společnost ESET.

 
  Tisková zpráva  
 
Mediální
výstupy
 

Vybrané mediální výstupy

Níže naleznete výběr nejzajímavějších mediálních výstupů za uplynulý měsíc.


 
Jakékoli případné dotazy vám rád zodpoví obchodní tým pro ESET Partnery.
Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte +420 222 811 135.

S pozdravem,
 
David Všetula
Manažer nepřímého prodeje
ESET software spol. s r.o.
 

Na tomto místě najdete vždy aktuální vydání ESET čtvrtletníku i starší vydání ke stažení

Datum zveřejnění Soubor ke stažení
29.7.2016 Čtvrtletník Eset 2016-léto
Vážení ESET uživatelé,

chtěl bych Vás informovat, že ESET uveřejnil informaci o aktuální virové hrozbě, která se týká uživatelů Mac OS
 X. Naše společnost odhalila nebezpečný malware OSX/Keydnap, který dokáže zařízení Apple s operačním systémem OS X nejen proměnit pomocí své backdoor komponenty v součást botnetové sítě, ale především odcizit hesla a klíče uživatele.

 
 
 
Škodlivý kód se šíří v souboru ZIP maskovaný jako textový dokument nebo obrázek ve formátu JPG a to včetně odpovídající ikony a koncovky, která je ovšem zakončena mezerou. Při pokusu o spuštění takto maskovaného souboru pak operační systém nepoužije aplikaci určenou pro editování textů či obrázků, nýbrž příkazový řádek.
 
 
 
 
V bezpečí jsou uživatelé OS X, kteří mají nastavenou funkci Gatekeeper tak, aby umožňovala spouštění pouze aplikací digitálně podepsaných pomocí vývojářského ID přiděleného společností Apple. Umožňuje-li Gatekeeper stažení i nepodepsaných aplikací, má malware Keydnap přístup do systému.
Více informací o této hrozbě naleznete v tiskové zprávě.

ESET Smart Security zvítězil v testu SE Labs

Nezávislá britská laboratoř SE Labs testovala bezpečnostní produkty různých výrobců. Test spočíval v detekci mixu různých hrozeb, od cílených útoků po aktuální hrozby v internetové síti. Výsledek vypovídá o tom, jak si jednotlivé produkty s touto výzvou poradily. ESET Smart Security 9 zachytil 100 procent veškerého malware. Až za námi skončili v tomto pořadí produkty společností Norton, Avast, Kaspersky a Trend Micro.

 
 

Kompletní test v PDF

 

ESET zítra oficiálně zahájí globální spolupráci společnosti ESET a Safetica.

Safetica, která se stane novým členem ESET Technology Alliance, je brněnská společnost zabývající se vývojem komplexního DLP řešení. To pokrývá široké spektrum bezpečnostních hrozeb, jejichž společným jmenovatelem je člověk.

 

  
Vážení ESET Uživatelé,

společnost ESET vydala nástroj, který obnovuje soubory zašifrované pomocí ransomware TeslaCrypt. Pokud jste byli infikováni jednou z nových verzí TeslaCryptu (verze 3 nebo verze 4) a šifrované soubory mají příponu *.xxx, *.ttt, *.mp3 nebo zůstaly beze změny, pak pro Vás máme dobré zprávy. Takové soubory lze odemknout pomocí dešifrovacího nástroje, který je k dispozici ke stažení na našem webu po přihlášení v sekci Ke stažení.

 
 

 

Vážení příznivci, přátelé a zákazníci  Antivirového servisu

 

Rádi bychom Vás informovali, že ESET zvítězil v testech ochrany proti spamu. V hodnoceních, které provedly prestižní odborné instituce Virus Bulletin a AV-Comparatives dosáhly naše produkty nejvyššího bodového zisku a hodnocení vyhrály. 

 
 
  • V hodnocení organizace Virus Bulletin dosáhl produkt ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server celkem 99,999% míry úspěšnosti. Společnost ESET díky tomu získala již potřetí v řadě ocenění VBSpam+.
  • Laboratoř AV-Comparatives použila při testování jako srovnávací kritérium nativní antispamovou ochrana u Microsoft Outlook. Produkt ESET Smart Security dosáhl dosáhl nejvyšší míry zachycení spamu (99,96 %).
 
 
 

Společně s vydáním nové verze nabízíme ESET Secure Authentication za speciální cenu 150 Kč bez DPH za 1 licenci na 1 rok.

 

Podmínky uplatnění akční ceny: